Kudlińscy Developer
wykonawca inwestycji
Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizującą się w budowie budynków mieszkalnych, wielorodzinnych. Wybudowaliśmy już kilkaset mieszkań na terenie Ciechocinka oraz Torunia. Od samego początku stawiamy na wysoką jakość wykonywanych usług oraz stosowanych materiałów. Naszym klientom oferujemy profesjonalne podejście oraz fachową pomoc na każdym etapie współpracy.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników o dużym doświadczeniu zarówno w branży budowlanej jak i branżach pokrewnych.
Kilka słów o nas
Nasza firma miała zaszczyt współpracować z klientami indywidualnymi, deweloperami oraz instytucjami publicznymi. Wśród naszych realizacji znajdują się osiedla mieszkaniowe oraz domy jednorodzinne na indywidualne zamówienie. Dużą wagę przywiązujemy również do otoczenia naszych budynków. Dbamy o zieleń i sadzimy nowe drzewa. Niezmienne zasady działania od kilkunastu lat sprawiają, że bardzo szybko realizujemy swój cel, jakim jest zadowalanie wszystkich Klientów.

Otrzymają od nas Państwo profesjonalną pomoc przy zakupie i wyborze lokalu wraz z pełną obsługą w trakcie trwania budowy osiedla, jak i po przekazaniu mieszkania. Współpracujemy także z ekspertem finansowym, dzięki czemu jesteśmy także w stanie pomóc w staraniach się o kredyt na zakup nieruchomości.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zakupu. Prowadzone przez nas inwestycje realizowane są z uwzględnieniem wszystkich zasad i wymogów.
Oferta
Budowa wielorodzinna
Wykończenia mieszkań
Generalne wykonawstwo
Rodzinna firma
Ponad 20 lat doświadczenia
Zapoznaj się z innymi inwestycjami
osiedle Kniaziewicza w Toruniu
Generalny wykonawca
698 181 975 kudlinscy@gmail.com
Bądzmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia stanu prac Broniewskiego - Mieszkania w Centrum na naszych profilach społecznościowych.
Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).
System nieruchomości
Wykonanie