Parter
0/9 wolnych
1 piętro
0/17 wolnych
2 piętro
1/17 wolnych
3 piętro
0/10 wolnych
Umów się na spotkanie
Zadzwoń do nas
Jeśli chcesz szybko przejść do mieszkań kliknij w piętro
Mieszkania w Centrum Ciechocinka,
w których docenisz bliskość natury
W samym centrum Ciechocinka, w okolicy tężni i uzdrowisko powstaje nowa inwestycja dewelopera Kudlińscy o nazwie Broniewskiego - Mieszkania w Centrum. Nowoczesna bryła budynku o minimalistycznej architekturze wzniesie się przy ulicy Broniewskiego. To co będzie ją wyróżniać to zagospodarowanie zieleni. Budynek ma tętnić roślinnością. Na dachu budynku przewidziano bujną roślinność, która dodatkowo ma ożywiać zarówno okolicę jak i budynek.

W ofercie znaleźć można 48 mieszkań, 52 miejsc postojowych w hali garażowej, 5 lokali usługowych oraz 49 komórek lokatorskich.

Broniewskiego to inwestycja skrojona na miarę potrzeb wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość zarówno miasta jak i natury. Zakończenie inwestycji przewidziano na początek 2021 roku.
MIESZKANIA
w nowoczesnej formie
Inwestycja oferuje 48 mieszkań w nowoczesnej formie i rozkładzie. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób aby było maksymalnie komfortowe bez względu na to, na którym piętrze i od której strony będzie się znajdować.
PRZESTRZEŃ
dopasowana do Ciebie
Każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja oferuje mieszkania w metrażu od 40 do 113 metrów. Dodatkowym atutem są także lokale usługowe zlokalizowane w najniższej kondygnacji. Nie zabrakło także miejsc w hali garażowej, których jest 52 oraz 49 komórek lokatorskich.
LOKALIZACJA
samo centrum miasta
Bliżej centrum już się nie da. Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum Ciechocinka na ulicy Broniewskiego. W najbliższej odległości znajdziemy m.in. fontannę Grzybek czy chociażby bardzo popularne tężnie. Są tu także skepy, kino, szkoła, kwiaciarnie, dworzec kolejowy.
Opis inwestycji
Broniewskiego - Mieszkania w centrum to jeden budynek o nowoczesnej formie, charakteryzujący się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujący się w otoczenie. Jego wyróżniąjącą się cechą jest zieleń. Budynek został zaprojektowany w taki sposób aby nie zabierał zieleni a ją dawał. Dlatego też na dachu budynku znajdować się będzie tzw. zielony plac z bujną roślinnością, co na pewno będzie wyróżniającą się cechą tej inwestycji. Budynek zostanie wyposażony w komfortowe windy oraz wentylację mechaniczną, dzięki czemu powietrze w mieszkaniach będzie czyste i świeże. Każde mieszkanie będzie posiadać dostęp do wideodomofonu a mieszkania wewnętrzne dodatkowo wyposażone będą w przestronne tarasy. Zaletą inwestycji jest bliskość centrum. W okolicy znajdziemy szkoły, sklepy, kino.

Inwestycja Broniewskiego, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą posiadać komfort bliskości miasta, ale zarówno mieć pod nosem zieleń.
Zalety
Tereny zielone
Centrum miasta
Windy
Garaże podziemne
Wideodomofony
Przestronne tarasy
Nowoczesna architektura
Roślinność i natura na wyciągnięcie ręki
Mieszkania Broniewskiego to dobry wybór
niesamowity komfort życia w samym centrum miasta
tężnie solankowe
bliskość natury
bliskość centrum
monitoring budynków
bezpieczne windy
mieszkania z tarasami
Mieszkania Broniewskiego to miejsce dla rodziny
spędzicie tutaj najlepsze chwile swojego życia
bliskość natury
idealne dla rodziny
nowoczesna bryła
funkcjonalne rozkłady
Zapoznaj się z ofertą mieszkań
Mieszkania Broniewskiego to nowoczesna architektura
GARAŻ
PARTER
I PIĘTRO
II PIĘTRO
III PIĘTRO
kliknij w piętro aby zobaczyć dostępne mieszkania
Lokalizacja mieszkań na Broniewskiego
to praktycznie samo Centrum Ciechocinka
Inwestycja Broniewskiego - Mieszkania w Centrum została zlokalizowana na ulicy Broniewskiego w Ciechocinku. Jest to praktycznie samo centrum miasta skąd w kilka lub kilkanaście minut można przespacerować zarówno do tężni, fontanny Grzybek czy pobliskich parków. W najbliższej okolicy znajdują się także sklepy, kino, apteka czy chociażby dworzec kolejowy. Jest to doskonałe miejsce dla osób, którzy cenią sobie komfort życia w mieście. Lokalizacja Broniewskiego - Mieszkania w centrum posiada dogodne połączenie z autostradą A1 oraz pobliskimi miastami jak Toruń lub Włocławek.

W najbliższej okolicy Inwestycji znajdują się m.in.:
Stacja benzynowa
Lekarz
Apteka
Sklepy
Dworzec kolejowy
Zabytki
Parki
Kino
Fryzjer
Kwiaciarnie
Kawiarnie
Szkoła
Poznaj okolicę
Ciechocinek to słynne w całym kraju miasto o charakterze uzdrowiskowym. Znajdują się tutaj trzy tężnie solankowe, które są największym obiektem drewnianym tego typu w Europie. Tężnie wraz z otaczającymi je parkami tworzy Zdrojowy Pomnik Historii. Można znaleźć tutaj także pijalnie wód mineralnych z charakterystycznym lekko słonawym smaku.

Jest to miasto idealne dla osób, które cenią sobie spokój i uzdrowiskowy tryb życia. Ciechocinek praktycznie nie posiada przemysłu, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o zanieczyszczone powietrze.

Dzięki bliskości autostrady (to zaledwie 2,5km) można w komfortowy sposób przemieszcać się do pobliskich miasta jak Toruń (20 km) lub Włocławek (40 km).
Zalety
Tereny zielone
Tężnie solankowe
Bliskość autostrady
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Imię i nazwisko
E-mail
Numer telefonu
Temat
Wiadomość
Biuro sprzedaży mieszkań

ul. Płaska 25A
87-100 Toruń
Otwarte poniedziałek-piątek w godzinach 8-16


Generalny wykonawca
698 181 975 kudlinscy@gmail.com
Bądzmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia stanu prac Broniewskiego - Mieszkania w Centrum na naszych profilach społecznościowych.
Przedstawione na niniejszej stronie wizualizacje mają charakter poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy ułatwiający przyszłym nabywcom mieszkań zorientowanie się w ogólnym wyglądzie realizowanego Przedsięwzięcia Deweloperskiego. Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 2014 r., poz. 121; ze zm.).
System nieruchomości
Wykonanie